Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Heb je vragen? Neem contact op met ons team.

Bedankt we hebben je aanvraag goed ontvangen!
Oops! Er ging iets mis, probeer het later nog eens.

Team

Met C-SITE kan je rekenen op een ervaren team en een sterke dienstverlening. Zo hebben we inmiddels meer dan 250 tevreden klanten in België en 8 andere landen.

Luc Feyaerts

CEO/CCO

luc.feyaerts@c-site.eu

Tim Schokkaert

Chief Technical Officer

tim.schokkaert@c-site.eu

Jelle Stuyvaert

Head of Operations

jelle.stuyvaert@c-site.eu

Emilie Dauwe

Marketing & Account Manager

emilie.dauwe@c-site.eu

Anthony Impens

Sales & Business Development Manager

anthony.impens@c-site.eu

Paulien Stoops

Customer Service Coordinator

paulien.stoops@c-site.eu

Eva Vanbrabant

Sales Coordinator

eva.vanbrabant@c-site.eu

Filip Remans

Full Stack Developer

filip.remans@c-site.eu

Elien Gavel

Computer Vision Engineer

elien.gavel@c-site.eu

Wil je deel uitmaken van ons team?
Contacteer ons via info@c-site.eu

Bedankt, we hebben je aanvraag goed ontvangen!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Volg ons