C-Site

team

Het C-SITE team staat te popelen om je te bij te staan met alle mogelijke vragen en biedt graag ondersteuning onder het motto *We make it happen*.

Ons bruisend team bestaat uit 8 leden en werkt vanuit ons kantoor in Gent. Wil jij hier ook deel van uitmaken? Contacteer ons!

Bij C-SITE geloven we in de kracht van real time beeldmateriaal en data van bouwprojecten om processen te optimaliseren, kostengerelateerde risico's te voorkomen en tijd te besparen.

Luc Feyaerts

luc.feyaerts@c-site.eu

Chief Executive Officer

Tim Schokkaert

tim.schokkaert@c-site.eu

Chief Technical Officer

Jelle Stuyvaert

jelle.stuyvaert@c-site.eu

Head of Operations
+32 473 83 98 23

Jaime Roeland

jaime.roeland@c-site.eu

IT Engineer

Emilie Dauwe

emilie.dauwe@c-site.eu

Sales & Marketing Coordinator
+32 472 31 10 56

Anthony Impens

anthony.impens@c-site.eu

Business Developer
+32 483 40 71 10
Plan een demo

We're hiring!

We zijn op zoek naar nieuwe collega's. Mail je cv naar info@c-site.eu