C-Site

team

Het C-SITE team staat te popelen om je te bij te staan met alle mogelijke vragen en biedt graag ondersteuning onder het motto *We make it happen*.

Ons bruisend team bestaat uit 8 leden en werkt vanuit ons kantoor in Gent. Wil jij hier ook deel van uitmaken? Contacteer ons!

Bij C-SITE geloven we in de kracht van real time beeldmateriaal en data van bouwprojecten om processen te optimaliseren, kosten gerelateerde risico's te voorkomen en tijd te besparen.

Luc Feyaerts

luc.feyaerts@c-site.eu

CEO / CCO

Tim Schokkaert

tim.schokkaert@c-site.eu

Chief Technical Officer

Jelle Stuyvaert

jelle.stuyvaert@c-site.eu

Head of Operations

Anthony Impens

anthony.impens@c-site.eu

Business Developer
+32 483 40 71 10

Paulien Stoops

paulien.stoops@c-site.eu

Customer Service Coordinator
+32 475 67 38 73

Dany Akkari

dany.akkari@c-site.eu

Product Developer

Tom Ameloot

tom.ameloot@c-site.eu

Business Developer
+32 486 75 60 57